O nás

Specializujeme se na všechno kolem vody, zvláště na zahradní jezírka a rybníčky. Dokážeme vyřešit všechny problémy, které mohou s vodou nastat.

Víme, co tvoříme

Firmu Home Pond s.r.o. tvoří tým dlouholetých odborníků v oborech hydrochemie a hydrobiologie, kteří úzce spolupracují například s Oddělením rybářství a hydrobiologie při Mendelovy univerzity v Brně, několika velkými realizátory v oblasti zahradních jezírek a rybníčků, pohybujících se na trhu téměř 20 let.

Přinášíme funkční řešení

Přípravky Home Pond se vyznačují hlavně svou účinností a jednoduchou aplikací. Především v oblasti problémového výskytu vláknité řasy v jezírku přinášíme funkční řešení. Naše produkty najdete u všech renomovaných prodejců zaměřených čistě na zahradní jezírka, kde kvalita a funkčnost je na prvním místě.

Za částí týmu stojí kompletní vývoj a úplná realizace dosavadních nejznámějších českých přípravků pro zahradní jezírka a rybníčky. Téměř každý majitel jezírka se setkal s produkty, které jsme vytvořili.

onas

Čistou vodu v jezírku s Home Pond vám přeje

Mgr. Ing. Miroslav Hanák

Spolupracujeme

Oddělení rybářství a hydrobiologie

ryba

Než jsme vám nabídli přípravky do jezírek, uběhlo mnoho času stráveného testováním na jezerech realizátorů, vývojem, ověřováním a stálým zdokonalováním, až se zrodily hotové produkty Home pond. Za vývojem produktů Home pond nestojí jen naše dlouholeté zkušenosti, ale také spolupráce s akademiky z Oddělení rybářství a hydrobiologie Mendelovy univerzity v Brně, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

Proto si dovolujeme říci, že vodě rozumíme, dokážeme vám pomoci a poradit jak na to, aby se vaše jezírko pyšnilo čistou vodou a vy jste měli radost z nerušeného pozorování života hrajících se šupinatých uličníků. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem nebo otázkou ohledně vašeho jezírka, poradíme vám k vaší plné spokojenosti.

onas1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení