98%

Akutní léčivo pro ryby

Každý majitel zahradního jezírka ví, že zdraví ryb je klíčové pro krásu a rovnováhu vodního ráje. V Home Pond nabízíme širokospektrální léčiva, která jsou nezbytná pro efektivní reakci na zdravotní problémy vašich ryb.

Naše léčiva jsou ideální pro akutní léčbu i preventivní péči, chrání vaše ryby před parazity, plísněmi a bakteriálními infekcemi. Péče o zahradní jezírko by měla být jednoduchá a přístupná. Proto jsou naše léky pro ryby navrženy pro snadné dávkování a jsou účinná v různých velikostech jezírek. Ať už máte malý rybníček nebo rozsáhlé jezírko.

Jak na akutní léčbu ryb?

Léčivo pro ryby Medic Pond je kombinací tří širokospektrálně působících látek, účinkuje antiparaziticky, antibakteriálně a antimykoticky. Přípravek působí proti bakteriím způsobujícím například infekční vodnatelnost nebo rozklad ploutví, parazitům (Ichtyophtyrius, Ichtyobodo, Piscinoodinium, Chilodonella, Gyrodactylus atd.) a plísním (povrchové zaplesnivení ryb atd.). Přípravek se také používá jako prevence proti zavlečení nemoci při koupi nových ryb. Dokáže tak rybu vyléčit a zachránit zbytek rybího osazenstva před nákazou.

TIP: Jak rozpoznat jednotlivé virové infekce si můžete přečíst v článku - Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb?

2 položek celkem
Medic Pond 1 l – Širokospektrální přípravek pro ryby
463 Kč

Širokospektrální přípravek proti parazitům a plísním na rybách.

  • 1l = vystačí pro ozdravnou kůru do jezírka o objemu cca 9 m3
  • Působící antibakteriálně
  • Pro akutní léčbu i prevenci
  • Snadné dávkování
51100080
Medic Pond 3 l - Širokospektrální přípravek pro ryby
ZDARMAZDARMA
1 084 Kč

Širokospektrální přípravek proti parazitům a plísním na rybách.

  • 3l = vystačí pro ozdravnou kůru do jezírka o objemu cca 27 m3
  • Působící antibakteriálně
  • Pro akutní léčbu i prevenci
  • Snadné dávkování
51300080

Akutní léky pro ryby

Naše produkty, jako je Medic Pond, jsou vyvinuty s 30letou zkušeností a zaručují jednoduchou aplikaci s vynikajícími výsledky. Přípravek řeší většinu nemocí a infekcí okrasných ryb v jezírku. Medic Pond působí proti parazitům, plísním a také bakteriálním infekcím. Účinné složky v medikamentu se časem přirozeně odbourají z vodního prostředí.

Přípravek lze použít také jako preventivní ošetření při karanténě nově nakoupených ryb a tím se eliminuje riziko zavlečení chorob do jezírka.

TIP: V Home Pond jsme specialisti na zahradní jezírka a pomůžeme vám s řadou problémů a otázek jako jsou bakterie do jezírkakrmiva pro jezírkové rybykrmiva pro jesetery, ale také s čištěním jezírek s dopravou zdarma od 990 Kč.