98%
Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

O nás

Specializujeme se na všechno kolem vody, zvláště na zahradní jezírka a rybníčky. Dokážeme vyřešit všechny problémy, které mohou s vodou nastat.

Víme, co tvoříme

Firmu Home Pond s.r.o. tvoří tým dlouholetých odborníků v oborech hydrochemie a hydrobiologie, kteří úzce spolupracují například s Oddělením rybářství a hydrobiologie při Mendelovy univerzity v Brně, několika velkými realizátory v oblasti zahradních jezírek a rybníčků, pohybujících se na trhu téměř 30 let.

Přinášíme funkční řešení

Přípravky Home Pond se vyznačují hlavně svou účinností a jednoduchou aplikací. Především v oblasti problémového výskytu vláknité řasy v jezírku přinášíme funkční řešení. Naše produkty najdete u všech renomovaných prodejců zaměřených čistě na zahradní jezírka, kde kvalita a funkčnost je na prvním místě.

Za částí týmu stojí kompletní vývoj a úplná realizace dosavadních nejznámějších českých přípravků pro zahradní jezírka a rybníčky. Téměř každý majitel jezírka se setkal s produkty, které jsme vytvořili.

onas

Čistou vodu v jezírku s Home Pond vám přeje

Mgr. Ing. Miroslav Hanák

Spolupracujeme

Oddělení rybářství a hydrobiologie

ryba

Než jsme vám nabídli přípravky do jezírek, uběhlo mnoho času stráveného testováním na jezerech realizátorů, vývojem, ověřováním a stálým zdokonalováním, až se zrodily hotové produkty Home pond. Za vývojem produktů Home pond nestojí jen naše dlouholeté zkušenosti, ale také spolupráce s akademiky z Oddělení rybářství a hydrobiologie Mendelovy univerzity v Brně, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

Proto si dovolujeme říci, že vodě rozumíme, dokážeme vám pomoci a poradit jak na to, aby se vaše jezírko pyšnilo čistou vodou a vy jste měli radost z nerušeného pozorování života hrajících se šupinatých uličníků. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem nebo otázkou ohledně vašeho jezírka, poradíme vám k vaší plné spokojenosti.

onas1