Rybí probiotické bakterie

2 položek celkem
Probiotic Pond 500 g
Novinka
619 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13500800
Probiotic Pond 1000 g
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 185 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13100080

Probiotické bakterie Probiotic Pond od firmy Home Pond jsou určené pro ryby chované v zahradních jezírkách. Rybí probiotické bakterie zvyšují počet a druhy jak ve střevní mikroflóře, tak i mikroflóru rybího těla. To vše vede k lepší imunizaci a odolnosti ryb na vnější vlivy ať už na patogeny potenciálních onemocnění či odolnost vůči stresovým faktorům. Je známo, že bohatá střevní mikroflóra ryb produkuje látky, které v krevní plazmě pomáhají stimulovat imunitní odezvu na viry, které vyvolávají neléčitelná onemocnění jako jarní viremii či KOI herpes virus. Tyto uvedené virové infekce ryb doprovází bohužel vysoká mortalita i přes 95 %.

Jak rozpoznat jednotlivé virové infekce?  Zjistíte v článku Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb?

Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond přímo do vody či jako suplementace (obohacení) krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a lepšímu vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky například jako velká vedra se snížením rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení