98%

Rybí probiotické bakterie

Je známo, že bohatá střevní mikroflóra ryb produkuje látky, které v krevní plazmě pomáhají stimulovat imunitní odezvu na viry, které vyvolávají neléčitelná onemocnění jako jarní viremii či KOI herpes virus. Tyto uvedené virové infekce ryb doprovází bohužel vysoká mortalita i přes 95 %.

Jak podpořit střevní mikroflóru ryb

Probiotické bakterie Probiotic Pond od firmy Home Pond jsou určené pro ryby chované v zahradních jezírkách. Rybí probiotické bakterie zvyšují počet a druhy jak ve střevní mikroflóře, tak i mikroflóru rybího těla. To vše vede k lepší imunizaci a odolnosti ryb na vnější vlivy ať už na patogeny potenciálních onemocnění či odolnost vůči stresovým faktorům.

TIP: Více důležitých informací o rybích probiotikách si můžete přečíst v našem článku -  Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb?

2 položek celkem
Probiotic Pond 500 g – Probiotika pro ryby
675 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby.

  • Balení 500g = pro jezírka o objemu 50m3
  • Zlepšují obranyschopnost ryb proti nemocem a virům
  • Efektivní v různých podmínkách
  • Snadné dávkování
13500800
Probiotic Pond 1000 g – Probiotika pro ryby
ZDARMAZDARMA
1 291 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby.

  • Balení 1000g = pro jezírka o objemu 100m3
  • Zlepšují obranyschopnost ryb proti nemocem a virům
  • Efektivní v různých podmínkách
  • Snadné dávkování
13100080

Probiotické bakterie pro ryby

Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond přímo do vody či jako suplementace (obohacení) krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a lepšímu vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky, jako například velká vedra se snížením rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Probiotic Pond vám pomůže vyřešit problémy se sníženou imunitou rybplísní na rybáchúhynem ryb v jezírku a jsou účinné i proti rybím parazitům.

TIP: V Home Pond jsme specialisti na zahradní jezírka a pomůžeme vám s řadou problémů a otázek jako jsou akutní léčiva pro rybykrmiva pro jezírkové rybyúprava vody v jezírku, ale také s čištěním jezírek s dopravou zdarma od 990 Kč.