98%
Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

Krmivo pro jezírkové ryby

Každá ryba v zahradním jezírku potřebuje mít dostatečný příjem kvalitní potravy pro dobrý zdravotní stav. Ale málokdo má jezírko zarostlé vodními rostlinami a na dně vrstvu bahna, tedy jezírko velmi úživné a plně přirozené potravy.

Většinou chceme, aby v jezírku byla čistá průhledná voda a my viděly každý detail našich šupinatých miláčků. Home Pond nabízí široký výběr krmiva pro jezírkové ryby, které jsou speciálně formulovány pro různé druhy ryb včetně KOI kaprů, jeseterů, jezírkových karasů a dalších. Mezi nabízené produkty patří:

  • Multi Mix: Univerzální plovoucí krmivo vhodné pro koi kapry a jezírkové ryby, dostupné v baleních 1 kg a 3 kg. Toto krmivo je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám široké škály jezírkových ryb.
  • Jeseter: Vysoce kvalitní potápivé krmivo pro jesetery, které je k dispozici v baleních 1 kg a 3 kg. Toto speciální krmivo podporuje zdravý růst a vývoj jeseterů ve vašem jezírku.
  • Midori: Plovoucí vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu, nabízené v baleních 1 kg a 3 kg. Midori je vyrobeno z přírodního zdroje potravy kaprů, což je hmyz, a je ideální pro podporu dobrého zdravotního stavu a imunity ryb.
6 položek celkem
Multi Mix 1 kg – Krmivo pro ryby v jezírku
173 Kč

Plovoucí krmení pro KOI kapry a jezírkové ryby

70000020
Jeseter 1 kg – Krmivo pro jesetery
206 Kč

Vysoce kvalitní potápivé krmení pro jesetery

70000010
Midori 1 kg – Krmivo pro KOI
273 Kč

Plovoucí vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu.

70000030
Multi Mix 3 kg – Krmivo pro ryby v jezírku
494 Kč

Plovoucí krmení pro KOI kapry a jezírkové ryby

70000023
Jeseter 3 kg – Krmivo pro jesetery
586 Kč

Vysoce kvalitní potápivé krmení pro jesetery

70000013
Midori 3 kg – Krmivo pro KOI
776 Kč

Plovoucí vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu.

70000033

Krmení pro ryby v jezírku

Home Pond vyslyšel prosby a nabízí plnohodnotné krmivo s vynikajícími výživovými vlastnostmi. S našim krmivem nasytíte každou rybu v jezírku, ať už jde o karase, jeseny, jesetery, shubunkiny či krále KOI kapra.

TIP: V Home Pond jsme specialisti na zahradní jezírka a pomůžeme vám s řadou problémů jako je plíseň na rybáchakutní léčiva pro ryby, nebo také krmivo pro KOI kapry s dopravou zdarma od 990 Kč.