Léčiva pro ryby

4 položek celkem
Medic Pond 1 l
425 Kč

Širokospektrální přípravek působící antibakteriálně, proti...

51100080
Probiotic Pond 500 g
Novinka
619 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13500800
Medic Pond 3 l
ZDARMAZDARMA
995 Kč

Širokospektrální přípravek působící antibakteriálně, proti...

51300080
Probiotic Pond 1000 g
Novinka
ZDARMAZDARMA
1 185 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13100080

Každý jezírkář chovající ryby by měl mít po ruce univerzální prostředek k rychlému řešení problému se zdravotním stavem ryb. S onemocněním ryb v jezírku se setkal asi každý chovatel. Výskyt různých nemocí je takřka celoroční. Nejčastěji vznikají problémy se zdravím ryb v jarních měsících a při pořízení nových ryb bez provedené karantény. Jistě jste následně řešili problém s rybou, která byla zaplísněná, měla skvrny po těle, plavala u hladiny či se odírala o fólii a kameny, byla apatická a nepřijímala potravu. Ne vždy to musí znamenat pro rybu definitivní konec.

Léčivo pro ryby Medic Pond je kombinací tří širokospektrálně působících látek, účinkuje antiparaziticky, antibakteriálně a antimykoticky. Přípravek působí proti bakteriím způsobujícím například infekční vodnatelnost či rozklad ploutví, parazitům (Ichtyophtyrius, Ichtyobodo, Piscinoodinium, Chilodonella, Gyrodactylus aj.) a plísním (povrchové zaplísnění ryb aj.).

Přípravek se také používá jako prevence proti zavlečení nemoci při koupi nových ryb. Dokáže tak rybu vyléčit a zachránit zbytek rybí obsádky před nákazou. Po léčbě, ale ji jako prevence onemocnění ryb, hlavně virových nákaz, doporučujeme používat rybí probiotika Probiotic Pond.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení