Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

Prevence nemocí ryb

Probiotické bakterie Probiotic Pond od firmy Home Pond jsou určené pro ryby chované v zahradních jezírkách. Rybí probiotické bakterie zvyšují počet a druhy jak ve střevní mikroflóře, tak i mikroflóru rybího těla. To vše vede k lepší imunizaci a odolnosti ryb na vnější vlivy ať už na patogeny potenciálních onemocnění či odolnost vůči stresovým faktorům.

Je známo, že bohatá střevní mikroflóra ryb produkuje látky, které v krevní plazmě pomáhají stimulovat imunitní odezvu na viry, které vyvolávají neléčitelná onemocnění jako jarní viremii či KOI herpes virus. Tyto uvedené virové infekce ryb doprovází bohužel vysoká mortalita i přes 95 %. Jak rozpoznat jednotlivé virové infekce si můžete přečíst v článku Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb?

2 položek celkem
Probiotic Pond 500 g
675 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13500800
Probiotic Pond 1000 g
ZDARMAZDARMA
1 291 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13100080

Probiotika pro ryby

Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond přímo do vody či jako suplementace (obohacení) krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a lepšímu vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky například jako velká vedra se snížením rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Oblíbené filtry z kategorie prevence nemocí ryb: Akutní léčiva pro ryby, Léčivo pro ryby, Krmivo pro jezírkové ryby, Krmivo pro jesetery, Krmivo pro KOI kapry