98%
❄️ Jak připravit jezírko na zimu? Sepsali jsme ✅ kontrolní seznam + časté dotazy

Prevence nemocí ryb

Jezírko ve vaší zahradě může být oázou klidu a krásy, ale jen pokud jsou vaše ryby zdravé. S našimi probiotickými přípravky Probiotic Pond od Home Pond vašim rybám zajistíte silný imunitní systém.

Rybí probiotické bakterie zvyšují počet bakterií ve střevní mikroflóře a posilují celkově mikroflóru rybího těla. To vše vede k lepší imunizaci a odolnosti ryb na vnější vlivy, ať už na patogeny potenciálních onemocnění či odolnost vůči stresovým faktorům.

Naše probiotika jsou ideální pro akutní léčbu i dlouhodobou prevenci, a to pro všechny typy zahradních jezírek a ryb, včetně jeseterů a KOI kaprů.

2 položek celkem
Probiotic Pond 500 g – Probiotika pro ryby
675 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby.

  • Balení 500g = pro jezírka o objemu 50m3
  • Zlepšují obranyschopnost ryb proti nemocem a virům
  • Efektivní v různých podmínkách
  • Snadné dávkování
13500800
Probiotic Pond 1000 g – Probiotika pro ryby
ZDARMAZDARMA
1 291 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby.

  • Balení 1000g = pro jezírka o objemu 100m3
  • Zlepšují obranyschopnost ryb proti nemocem a virům
  • Efektivní v různých podmínkách
  • Snadné dávkování
13100080

Probiotika pro ryby

Je známo, že bohatá střevní mikroflóra ryb produkuje látky, které v krevní plazmě pomáhají stimulovat imunitní odezvu na viry, které vyvolávají neléčitelná onemocnění jako jarní viremii či KOI herpes virus. Tyto uvedené virové infekce ryb doprovází bohužel vysoká mortalita i přes 95 %. Jak rozpoznat jednotlivé virové infekce si můžete přečíst v článku:

Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb?

Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond přímo do vody či jako suplementace (obohacení) krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a lepšímu vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky například jako velká vedra se snížením rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Oblíbené filtry z kategorie prevence nemocí ryb: Akutní léčiva pro ryby, Léčivo pro ryby, Krmivo pro jezírkové ryby, Krmivo pro jesetery, Krmivo pro KOI kapry