98%
Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

Jezírková filtrace

Kdo by se chtěl dívat na zakalenou vodu a odpudivé řasy ve vašem jinak krásně postaveném jezírku. V boji proti všem nečistotám vám pomůžou produkty Home Pond sloužící jako jezírková filtrace. Najdete u nás bakterie do jezírka, produkty pro odstranění vláknité řasy, na projasnění vody, snižení pH, ale také léčiva pro ryby. To vše pro krásné a čisté jezírko, které bude chloubou vaší zahrádky. 

2 položek celkem
pH minus Pond 1600 g – Přípravek pro snížení pH vody
207 Kč

Snižuje pH vody v jezírku na optimální hodnotu

61160080
pH minus Pond 4000 g – Přípravek pro snížení pH vody
438 Kč

Snižuje pH vody v jezírku na optimální hodnotu

61400080

Filtrace zahradního jezírka

Firmu Home pond s.r.o. tvoří tým letitých odborníků v oborech hydrochemie a hydrobiologie, kteří úzce spolupracují například s Oddělením rybářství a hydrobiologie při Mendelově univerzitě v Brně, několika velkými realizátory v oblasti zahradních jezírek a rybníčků, pohybujících se na trhu téměř 20 let. Nabízíme proto ověřené a námi navržené přípravky pomáhající jezírkové filtraci. Pokud byste si nevěděli s výběrem rady, budeme rádi když se na nás s důvěrou obrátíte.

Mezi další často vyhledávané filtry a dotazy patří také otázky týkající se věcí, jako je: černá řasa v jezírkuzakalená voda v jezírku nebo také vitamíny pro ryby