98%

Super Pond - dlouhodobý účinek, pro jezírka bez leknínů

Přirozenou cestou nelze vláknité řasy odstranit. Pokud snížíme obsah živin sebelepší filtrací, změní se pouze jejich druhová skladba. Bohužel nejsou pravda ani informace, že vhodnou skladbou vodních rostlin zamezíte růstu vláknité řasy v jezírku.

Jezírko je otevřený systém, kde neovlivníme intenzitu slunečního svitu, teplotu vody a spad živin do vody. Rostliny mohou zamezit růstu řas v uzavřeném systému jako je akvárium, ale to se podaří pouze zlomku zkušených letitých akvaristů a takových podmínek u jezírka dosáhnout nelze.

Super Pond proti řasám v jezírku

Pro jezírka bez okrasných leknínů nabízíme účinný prostředek Super Pond. Naleznete u nás čtyři různá balení na předem určený objem jezírka. Dávkuje se celé balení podle objemu jezírka. Balení lze kombinovat, aby vyšel objem přesně na vaše jezírko. Například pro jezírko o objemu 20m3 aplikujete dvě balení 200g určená na objem vody 10m3.

🌾TIP: Více informací o řasách v jezírku si přečtěte v článku - Proč se tvoří řasa v jezírku?

2 položek celkem
Super Pond 1000 g – Univerzální přípravek na řasu
ZDARMAZDARMA
3 075 Kč

Univerzální přípravek, účinkuje nejen na vláknitou řasu, ale i na zelenou vodu.

  • Balení 1000g = pro jezírka o objemu 100m3
  • Účinně působí proti vláknitým i jednobuněčným řasám
  • Stačí jednorázové dávkování pro dlouhodobý efekt
  • Určen do jezírek bez leknínů
22100080
Super Pond 3000 g – Univerzální přípravek na řasu
ZDARMAZDARMA
8 274 Kč

Univerzální přípravek, účinkuje nejen na vláknitou řasu, ale i na zelenou vodu.

  • Balení 3000g = pro jezírka o objemu 300m3
  • Účinně působí proti vláknitým i jednobuněčným řasám
  • Stačí jednorázové dávkování pro dlouhodobý efekt
  • Určen do jezírek bez leknínů
22300080

HomePond - Super Pond

Výhodou přípravku Super Pond je dlouhodobý účinek a jednorázové dávkování. Dávkuje celé balení na daný objem jezírka. Jedna dávka ošetří jezírko na 1 - 4 měsíce. Vyrábíme balení na objem jezírek 5, 10, 50, 100 a 300 m3. Již po několika dnech lze pozorovat zřetelný efekt. Řasy a sinice mohou vážně snižovat pohodu chovaných ryb, Super Pond působí pozitivně i na prostředí ryb.

Při předávkování je riziko, že by se mohly poškodit lekníny, proto nedoporučujeme aplikovat do jezírek s lekníny. Výhoda je jednorázová aplikace a působení i na zelenou vodu, poté můžete detailně pozorovat i pstruhy ve vašem okrasném jezírku.

Super Pond vám pomůže vyřešit problémy jako například odstranění zelené vody nebo řasy v jezírku, ale také s vysokým pH vody v jezírku.

🌾TIP: V Home Pond jsme specialisti na zahradní jezírka a pomůžeme vám s řadou problémů jako je hnědáčerná a červená řasa, ale také s péčí o jezírkové ryby s dopravou zdarma od 990 Kč.