98%
Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

Plovouci krmivo pro ryby

Plovoucí krmivo je oblíbeným výběrem mnoha akvaristů a chovatelů ryb v jezírkách. Díky své schopnosti zůstat na hladině vody umožňuje rybám přirozeně se živit z povrchu, což je často jejich instinktivní způsob krmení v přírodě. Toto krmivo je často bohaté na esenciální živiny, vitamíny a minerály, které podporují zdravý růst a vitalitu ryb.

 

2 položek celkem
Midori 1 kg – Krmivo pro KOI
273 Kč

Plovoucí vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu.

70000030
Midori 3 kg – Krmivo pro KOI
776 Kč

Plovoucí vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu.

70000033

Plovoucí potrava pro ryby

Jedním z hlavních důvodů, proč si chovatelé vybírají plovoucí krmivo, je možnost snadného monitorování množství konzumovaného krmiva a zdraví ryb. Když krmivo zůstává na hladině, je snazší identifikovat, zda ryby mají zájem o potravu a zda nejsou překrmeny. Navíc, plovoucí krmivo méně znečišťuje vodu, protože se rychle konzumuje a méně krmiva klesá na dno akvária nebo jezírka.

Přesto je důležité vybírat kvalitní plovoucí krmivo, které splňuje všechny nutriční potřeby ryb. Je také doporučeno kombinovat plovoucí krmivo s jinými typy krmiva pro komplexní a vyváženou stravu ryb.

Mezi další často vyhledávané problémy a filtry patří: plovoucí krmivo pro kapry, plíseň rybprobiotické bakterie, nebo také snížení fosforu ve vodě