98%
Jak připravit jezírko na jaro? ✅ Kontrolní checklist ZDARMA pro vás!

Novinky Home pond 2018

Přinášíme vám novinky 2018. Problémy s nemocemi, plísněmi či parazity u vašich šupinatých přátel v jezírku vyřeší širokospektrální léčivo MEDIC POND. Díky účinnosti a kvalitě našich výrobků, najdete od letoška veškerý sortiment Home pond u všech největších obchodních speciálek zaměřených na jezírka.

 

Minulou sezonu jsme testovali univerzální léčivý přípravek pro ryby v zahradních jezírcích MEDIC POND, který Vám již můžeme nabídnout. Je to právě jarní období, kdy bývají šupinatí přátelé nejvíce ohroženi různými plísněmi, nemocemi či parazity. Na jaře se taky nakupují do jezírka nové ryby. Při pořízení nového jesetera či KOI hrozí riziko zavlečení různých chorob, proto neriskujte a nové ryby ošetřete koupelí v MEDIC POND, eliminujete tak riziko zavlečení chorob či parazitů do jezírka.
Díky odborným zkušenostem a téměř deseti letům praxe ve vývoji a výrobě bakterií do jezírek nebo účinných přípravků na vláknité řasy či zelenou vodu a spolupráci s odborníky z univerzitních pracovišť, naleznete kompletní sortiment přípravků u všech největších renomovaných prodejců se zaměřením na zahradní jezírka. Je to pro nás odměna a utvrzení, že děláme kvalitní věci a vodě skutečně rozumíme. Nic méně v práci nepolevujeme, vyvíjíme a testujeme další produkty.


Přejeme příjemné chvíle u čisté vody v jezírku a co nejméně řasy v sezoně 2018

Za Home pond Mgr. Ing. Miroslav Hanák