98%
Navštivte i náš druhý e-shop ZELEKO ♻️ Ekologická a účinná řešení pro 🏠 dům a zahradu 👨‍🌾

Rybí probiotické bakterie

Probiotické bakterie Probiotic Pond od firmy Home Pond jsou určené pro ryby chované v zahradních jezírkách. Rybí probiotické bakterie zvyšují počet a druhy jak ve střevní mikroflóře, tak i mikroflóru rybího těla. To vše vede k lepší imunizaci a odolnosti ryb na vnější vlivy ať už na patogeny potenciálních onemocnění či odolnost vůči stresovým faktorům. Je známo, že bohatá střevní mikroflóra ryb produkuje látky, které v krevní plazmě pomáhají stimulovat imunitní odezvu na viry, které vyvolávají neléčitelná onemocnění jako jarní viremii či KOI herpes virus. Tyto uvedené virové infekce ryb doprovází bohužel vysoká mortalita i přes 95 %.

Zjistíte v článku Co jsou rybí probiotika Probiotic Pond a jaký mají vliv na nemoci ryb? Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond přímo do vody či jako suplementace (obohacení) krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a lepšímu vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky například jako velká vedra se snížením rozpuštěného kyslíku ve vodě.

2 položek celkem
Probiotic Pond 500 g
675 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13500800
Probiotic Pond 1000 g
ZDARMAZDARMA
1 291 Kč

Probiotické bakterie pro zdravé ryby

13100080

Jak rozpoznat jednotlivé virové infekce? 

Probiotic Pond vám pomůže vyřešit problémy s: snížená imunita rybplíseň na rybáchúhyn ryb v jezírkuproti rybím parazitům