98%

Home Pond novinky 2020

V Home Pond se stále snažíme něco nového vyvíjet či zdokonalovat, a proto i v roce 2020 vám, milovníkům zahradních jezírek, nabízíme různé novinky.

novinky_home_pond_2020 

I na rok tvořený z čísla dva a nula přinášíme novinky. Pro start jezírkářské sezony přinášíme tři novinky, a to krmiva, tester pH vody v jezírku a odstraňovač fosfátů z jezírka Fofsfoff Pond jako hlavního motoru růstu řas.

Často jsme dostávali dotazy, proč nenabízíme i krmiva pro ryby. Rozhodli jsme se prosby vyslyšet a vašim rybím miláčkům nabídneme tato krmiva:

JESETER

Vysoce kvalitní potápivé krmení pro jesetery, vyrobeno z kvalitní rybí moučky a rybího oleje. Vysoký obsah bílkovin a tuků zajišťuje dobrý zdravý růst. Velikost granulí je ideální jak pro malé ryby, tak i pro ty velké, které dávají přednost drobnějšímu krmení.

MULTIMIX

Plovoucí krmení pro koi kapry a jezírkové ryby. Toto krmivo je snadno stravitelné a nezatěžuje kvalitu vody v jezírku. Obsahuje nízké procento tuků.

MIDORI

Plovoucí, vysoce kvalitní krmivo založené na hmyzu. Má vysoký obsah bílkovin pro podporu růstu. Neobsahuje žádnou rybí moučku ani rybí olej. Složení tohoto krmení je založené na hmyzí moučce. Dále obsahuje astaxantin pro zvýšení barvy koi.

Hodnota pH vody v jezírku je velmi důležitý parametr, a proto jsme pro vás zvolili kapkový Tester pH Pond. Zvolili jsme kapkový oproti papírkům, protože papírky jsou nepřesné a mají velmi krátkou životnost. Kapkový pH tester vydrží na celou sezonu a pH vody v jezírku s jeho pomocí změříte až 120krát.

Množství biologicky přístupného fosforu ve vodě jezírka je přímo úměrné intenzitě růstu řas. Pokud z vody odstraníte fosfor, snížíte tím výskyt vláknité řasy nebo zelenání vody ve vašem jezírku. Přípravek Fosfoff Pond na přírodní bázi radikálně snižuje obsah fosfátů ve vodě. Přípravek obsahuje upravené přírodní minerály, které mají největší známou schopnost vyvazovat fosfáty z vody.
Tak ať se sezona 2020 vydaří.